Interesuje Cię zakup konkretnej nieruchomości, ale nie wiesz jakie finansowanie wybrać?

Chcesz sprawdzić zdolność kredytową, żeby wiedzieć na jaką nieruchomość Cię stać?

A może potrzebujesz ogólnej wiedzy finansowo-kredytowej aby przygotować się do procesu zakupu nieruchomości w przyszłości?

Finansowanie

 

W naszym biurze nieruchomości pomogliśmy w udzieleniu setek kredytów. Współpracujemy z dedykowanymi doradcami znającymi doskonale tą branżę i gwarantujemy pomoc i przeprowadzenie przez cały proces kredytowy.


  • analiza ofert banków, porównanie, wybór najlepszej oferty kredytu, aktualne promocje
  • badanie zdolności kredytowej
  • przygotowanie dokumentacji do uzyskania kredytu
  • analiza umowy kredytowej

 

Fotografia
nieruchomości

  

Od 15 lat obracamy się we wnętrzach obserwując jak zmieniają się trendy i oczekiwania właścicieli i potencjalnych nabywców.

 
 

To pozwoliło nam zdobyć doświadczenie
i wiedzę, jak najlepiej eksponować nieruchomość. Fotografia wnętrz to nie tylko technika, optyka i technologia – to przede wszystkim zrozumienie i wyczucie potrzeb, dobre oko i wyobraźnia, która umiejętnie pokieruje aparatem aby złapać odpowiedni kadr.

 

 

Dron

 

 

Fotografia z lotu ptaka

 
 

Aby pokazać okolicę i potencjał wykorzystujemy rozwijającą się technologię. Nic lepiej nie pokaże otaczającej nieruchomość przestrzeni jak zdjęcie z drona. Gdy mamy do czynienia ze sprzedażą domu – zdjęcia z DRONA to podstawa!

 

  

 

 

 

 

 

Spacer 3D

 

  

Czasem wystarczą zdjęcia, czasem dodatkowo rzut architektoniczny, ale coraz częściej chcemy zobaczyć coś więcej


  

Dzięki spacerom 360 jest możliwość zobaczenia nieruchomości bez ruszania się z fotela we własnym domu. Technologia zdjęć sferycznych umożliwia stworzenie krótkiej podróży po nieruchomości, z pomieszczenia do pomieszczenia, która umożliwi nam dokładne obejrzenie zarówno wnętrza jak i rozkładu w danym miejscu.

  

 

Spacer 3D

HOME
STAGING


to głównie element przygotowania nieruchomości do sprzedaży, ale również jedna z możliwości zmiany charakteru wnętrza.
Czasem przy małych nakładach można zmienić sam wystrój i klimat pomieszczeń, w których żyjemy, tak aby mieszkało się w nich przyjemniej.

Usługa ta ma na celu głównie przyspieszenie procesu sprzedaży nieruchomości i na tym szczególnie skupiamy się.

Nasze doradztwo i zaproponowane zmiany w pomieszczeniach skutkuje szybszą sprzedażą nieruchomości.


Sprzedawaj BEZPIECZNIE Nieruchomość


Sprzedaż nieruchomości to proces, pozwól ludziom z doświadczeniem zadbać o to aby przebiegł on bezpiecznie.

1

KONSULTACJA


Podczas bezpłatnej konsultacji omówimy problemy związane z nieruchomością, dotychczasowe działania sprzedażowe oraz zbierzemy informacje techniczne o nieruchomości. Zaproponujemy rozwiązania, które ułatwią i przyspieszą sprzedaż.

2

ANALIZA
NIERUCHOMOŚCI


Analiza polega na określeniu zalet i wad nieruchomości i znalezieniu jej najmocniejszych stron. Ważne dla nas jest sprawdzenie nieruchomości pod względem prawnym ifinansowym. Badany nieruchomości konkurencyjne oraz szacujemy koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży. Na tej podstawie

3

PRZYGOTOWANIE
PRODUKTU


Dbamy o to aby nieruchomość stała się wysokiej klasy produktem. Aby to uzyskać proponujemy usługę HOME BRANDING - to inaczej zaproponowanie zmian w wystroju i techniczne przygotowanie nieruchomości do sesji zdjęciowej. Dobre zdjęcia, dokładna treść ogłoszenia, która eksponuje zalety nieruchomości oraz działania marketingowe sprawią, że Twoja nieruchomość znajdzie szybciej nabywcę.

4

MARKETINGOdpowiednio prowadzone działania marketingowe to nieoderwalny element skutecznej sprzedaży. Kampania marketingowa to w szczególności działania on line na portalach, social-mediach, stronach WWW. Należy wspomnieć również o domach otwartych czy reklamie w mediach tradycyjnych. Każda forma marketingu ma na celu nawiązania relacji z klientami jak również z innymi agentami

5

DZIAŁANIA SPRZEDAŻOWE


W imieniu klienta prowadzimy prezentacje nieruchomości - prezentacja to jeden z kluczowych elementów marketingowych. Utrzymujemy relacje z klientami zainteresowanymi zakupem, prowadzimy negocjacje oraz uczestniczymy w finalizacji transakcji.

Z kim współpracujemy

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez idea-invest.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję