Wydarzenia

RECAMP.PL - #8 edycja warsztatów dla branży nieruchomości

Szkolenie13.04 - 14.04
Pt. / So. 09:00 - 17:00

Witaj na recamp.pl – miejscu, które sprawi że Twój biznes w nieruchomościach będzie rósł, a Ty wraz z nim. Jak? To proste. Zostaniesz współtwórcą, czynnym uczestnikiem nowego podejścia do pośrednictwa nieruchomości.

To tu w partnerskiej atmosferze, przyjacielskim klimacie i warsztatowej formie otrzymasz wiedzę i narzędzia, które z powodzeniem będziesz na co dzień wykorzystywać w Twojej pracy. Bo przecież dziś, w świecie nastawionym na ciągły wzrost konkurencyjności, potrzebujemy wiedzy prawnej, merytorycznej, ale też w głównej mierze – marketingowej i sprzedażowej!

Soczyste warsztaty dla agentów, pośredników, rzeczoznawców, zarządców, deweloperów, marketerów nieruchomości i wszystkich uczestników rynku nieruchomości

recamp.pl jest tu i teraz odpowiedzią na potrzeby nas – pośredników i wszystkich tych, którzy chcą poznać mechanizmy nowych mediów. Zagłębić się i wykorzystać nowoczesny marketing, zbudować i pielęgnować swój wizerunek w social media, a przede wszystkim wymienić się wspólnymi doświadczeniami i z nich czerpać wiedzę do rozwoju osobistego.

recamp.pl zakłada prostą formę soczystych prelekcji i inspirujących warsztatów, które są początkiem do dyskusji i wymiany poglądów w każdym z tematów.

Zapraszamy na 8. edycję recamp.pl - tym razem tematem przewodnim jest " REAL TRENDS" - dominujące i nadchodzące trendy na rynku nieruchomości, wprowadzenie nowych standardów pozwalających osiągnąć wyższą jakość w biznesie

kiedy? 13-14 kwietnia 2018
Centrum Kongresowe Ossa w Rawie Mazowieckiej
Centrum Kongresowe Ossa to najwyższej klasy obiekt konferencyjy z doskonałym zapleczem wypoczynkowym. Na miejscu będziecie mieli do dyspozycji:
– **** hotel
– bezpłatny dostęp do Internetu
– bezpłatny parking
– dwa lądowiska dla helikopterów – dla odważnych (podczas 7. edycji nikt odważny się nie znalazł, więc być może nadszedł Twój czas!)
– teren wokół hotelu z malowniczymi stawami i doskonale zorganizowaną infrastrukturą sportową


Już mamy dobrany skład prelegentów, na bieżąco komunikowany na grupie FB -> https://goo.gl/QybcQh


Aktualne bilety można zakupić dokonując rejestracji pod tym linkiem ->https://goo.gl/Bwyb9B

Będziesz? daj lajka, zaproś znajomych z branży i udostępnij!

do zobaczenia!
recamp TEAM

Więcej informacji
Agnieszka Szałęga-Gazda
Pokaż mapę
Facebook Instagram Vimeo