Wydarzenia

DOM OTWARTY - OLEŚNICA, ul. Wikliniarska

Dzień otwarty17.03
Sobota 12:00 - 14:00

Już 17 marca 2018 w godzinach od 12 do 14 zapraszamy na kawę w przytulnych wnętrzach fantastycznego domu w zabudowie szeregowej w OLEŚNICY.

Przyjdź, zobacz na żywo, poczuj klimat i zdecyduj! To jedyny taki czas, kiedy można odwiedzić nieruchomość bez zapowiedzi, dom jest otwarty i do dyspozycji!

DOSKONAŁA CENA, DUŻY METRAŻ, OGROMNE MOŻLIWOŚCI!

Ta nieruchomość to duży, 3-kondygnacyjny, przestronny budynek mieszkalny w zabudowie szeregowej (skrajny), z dwuspadowym dachem o pow. 178 mkw w spokojnej lokalizacji w Oleśnicy (LUCIEŃ- okolice ul. Ludwikowskiej) zlokalizowany na działce o pow. 408mkw, dookoła ogrodzony siatką, brama i wejście ocynkowane, posiadający wszystkie media. Dom ogrzewany jest gazem, co pozwala oszczędzić na rachunkach (piec dwu-funkcyjny kondensacyjny) oraz dodatkowo posiada kominek.
Jest to idealna nieruchomość dla osoby potrzebującej dużej powierzchni mieszkalnej z dużą ilością miejsca, ponieważ w jego skład wchodzi 12 pomieszczeń oraz liczne schowki, przedpokoje, strych i balkon:

Parter:
- Garaż (37mkw)
- 3 pomieszczenia gospodarcze (łącznie ok. 23mkw)

Pierwsze piętro:
- Pokój gościnny z wyjściem na balkon (34mkw)
- Kuchnia (11mk2)
- Łazienka (9mkw)
- Biuro (15mkw)

Drugie piętro:
- 3 sypialnie (łącznie ok.50mkw)
- Łazienka z osobną toaletą; (10mkw)
Dodatkowym atutem jest piękny ogród z altaną, w którym latem można się zrelaksować przy grillu, a zimą może służyć jako dodatkowe miejsce na sprzęt ogrodniczy.

Komfortowy dom dla rodziny, w pobliżu jest Park Książąt Oleśnickich, przystanek komunikacji miejskiej (!przejazdy komunikacją są bezpłatne!), szkoły, ośrodek zdrowia, fabryki, główny PKP, apteka, kościół oraz wiele innych.
Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do Wrocławia, oraz na wjazd na drogę szybkiego ruchu S8.

Nieruchomość także jest ciekawą ofertą dla inwestora, bądź przedsiębiorcy, parter można zaadoptować na osobne, niezależne mieszkanie np. na wynajem , albo pod warsztat.

Oferta na wyłączność.

!! Zapraszamy na dzień Dom Otwarty, który odbędzie się w sobotę 17 marca 2018 w godzinach 12-14!!

Zapraszam do kontaktu.
Patryk Skrzyński
tel 532 136 738
e-mail: patryk.skrzynski@idea-invest.pl

Więcej informacji
Patryk Skrzyński
Pokaż mapę
Facebook Instagram Vimeo