idea-INVEST Nieruchomości-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

 Wydarzenia

DOM OTWARTY - Mieszkanie willowe WROCŁAW/ LEŚNICA

Wydarzenie27.01
Sobota 12:00 - 14:00
Wstęp bezpłatny mapul. Kącka, Wrocław

Już 27 stycznia 2018 w godzinach od 12 do 14 zapraszamy na kawę w przytulnych wnętrzach fantastycznego mieszkania willowego w cichej części Leśnicy.

Przyjdź, zobacz na żywo, poczuj klimat i zdecyduj! To jedyny taki czas, kiedy można odwiedzić nieruchomość bez zapowiedzi, dom jest otwarty i do dyspozycji!

DOSKONAŁA CENA, DUŻY METRAŻ, OGROMNE MOŻLIWOŚCI!

Ta nieruchomość to przestronne mieszkanie znajdujące się w zachodniej części Wrocławia na zielonym, willowym osiedlu. Lokal znajduje się na piętrze przedwojennej willi położonej na działce o łącznej powierzchni 681 m². W całym budynku zostały wymienione wszystkie okna, wykonano odwodnienie budynku oraz przeprowadzono gruntowny remont dachu. Do wyłącznego użytku przynależy ogród o powierzchni ok 340 m², obsadzony tujami ale zostawia jeszcze sporo miejsca do własnej aranżacji. Udział w częściach wspólnych budynku wynosi 48%, natomiast udział w gruncie wynosi po 50%.


Do dyspozycji będzie więc mieszkanie o metrażu 96,9 m², z którego jest bezpośrednie wejście na poddasze, będące w całości do użytku przyszłego Właściciela lokalu na piętrze, dając w perspektywie dodatkowe 33 metry powierzchni użytkowej.

W mieszkaniu jest oryginalna dobrze zachowana stolarka, podłogi w pokojach niedawno były cyklinowane i lakierowane. W jednym z pokoi znajduje się piecyk opalany drewnem, który skutecznie może wspomagać centralne ogrzewanie. W lokalu znajduje się nowoczesny, dwufunkcyjny piec gazowy z zamkniętą komorą spalania. Obydwa pokoje są przechodnie z jednoczesnym wejściem z korytarza.

Powierzchnia pomieszczeń:
Pokój 1 - 25,6 m²,
Pokój 2 - 23 m²,
Kuchnia - 16,2 m²,
Korytarz ze schodami na poddasze: 9,6 m²,
Łazienka- 8,8 m²,
Przedpokój - 9,5 m²,
Strych 33 m² ( powierzchni użytkowej, po podłodze ok. 90 m²).

Komunikacja
Dom znajduje się w bliskim sąsiedztwie stacji kolejowej, jednak zarówno modernizacja torowiska oraz nowa stolarka okienna sprawia, że mieszkanie jest ciche. Dzięki bliskości PKP można bezpośrednio i szybko dostać się do centrum. Połączenia z centrum miasta są średnio co pół godziny a czas jazdy wynosi 15 minut. W odległości 450 m znajduje się węzeł komunikacji miejskiej z autobusami oraz tramwajami linii: 101, 148, 10, 20, 3.
Dodatkowym atutem będzie otwarcie obwodnicy Leśnicy, które planowane jest na lipiec 2018 r. Zdecydowanie zmniejszy to korki i przyspieszy dojazd samochodem do centrum Wrocławia.
W pobliżu znajduje się infrastruktura w postaci szkół, przedszkoli i żłobków, sklepy Lidl i Biedronka oraz inne usługi. W okolicy jest wiele terenów zielonych.

* Otoczenie domu (podwórko, części wspólne, elewacja) wymagać może w przyszłości od przyszłych właścicieli nakładów.
* Niektóre zdjęcia są wizualizacjami (przykładowa aranżacja poddasza).

Oferta na wyłączność.

!! Zapraszamy na dzień Dom Otwarty, który odbędzie się w sobotę 27-01-2018 w godzinach 12-14!!

Zapraszam do kontaktu.
Dagmara Paździora
tel 502 297 679
e-mail: dagmara.pazdziora@idea-invest.pl

Piotr Jaskółka
Pokaż mapę
Facebook Instagram Vimeo