idea-INVEST Nieruchomości-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.
D
S
NIEZWYKŁA POSIADŁOŚĆ W KRAINIE JEZIOR!
Powierzchnia
400.0 m2
Liczba pokoi
6
Piętro
0 / 2

NIEZWYKŁA POSIADŁOŚĆ W KRAINIE JEZIOR!

Dom
Sprzedaż
Dobino
mapa
1 890 000 PLN
1 890 000 PLN
1 890 000 PLN
4 725 PLN
400.0 m2
6
2007
1.4 m2
Dobino
Wtórny
idealny
oddzielna widna
drewno nowe
cegła
dachówka ceramiczna
drewno
staw
szambo
własna studnia
utwardzona
garaż (1)
taras
53/3849/ODS

Opis nieruchomości

WYJĄTKOWA Z CHARAKTEREM POSIADŁOŚĆ, POŁOŻONA W PRZEPIĘKNYM OTOCZENIU DRAWSKICH JEZIOR – JEDNA Z NAJPIĘKNIEJSZYCH KRAIN POLSKI. POSIADŁOŚĆ OTOCZONA STARODRZEWIEM Z DOSTĘPEM DO MAŁEGO JEZIORA „Resko Górne”. DOM Z ORYGINALNEJ HOLENDERSKIEJ CEGŁY, PRZEPIĘKNIE ZAGOSPODAROWANY.

POLECAMY DO SPRZEDAŻY WYJĄTKOWĄ – NIEPOWTARZALNĄ NIERUCHOMOŚĆ.
DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ DZIAŁCE Z DOSTĘPEM DO JEZIORA, znajdujący się na Pojezierzu Drawskim w Starym Resku.

Nieruchomość wybudowana w 2007 roku, na bieżąco udoskonalana. Budynek wzniesiony na wzór angielski wg indywidualnego projektu. Specjalnie sprowadzana cegła ( ręcznie palona) z Holandii jest głównym elementem konstrukcyjnym. Dach pokryty również dachówką sprowadzaną – można powiedzieć, że to prawdziwy holenderski dom przeniesiony do naszego kraju.

Cały budynek do parteru obłożony jest kamieniem, specjalnie łupanym przez lokalnego rzemieślnika. W całym budynku drewniane okna.
Piękne wnętrze z klimatem i charakterem, ciepłe i dające poczucie bezpieczeństwa.
Dom podzielony na dwie części – celowo, bowiem właściciele zakładali mieszkanie w nim i prowadzenie działalności agroturystycznej.
Część mieszkalna składa się z przestronnego salonu, oddzielonej kuchni, pokoju ( biblioteka), sypialni z wejściem do oddzielnej dużej łazienki. Dodatkowo mamy tu osobne WC. Z korytarza wchodzi się na poddasze i tam powierzchnia do aranżacji. Stąd schodzi się również do przepięknej, dużej ceglanej piwnicy. Piwnica przystosowana i zaprojektowana tak aby spełniać funkcję zarówno do składowania przetworów/ rzeczy/ sprzętu jak i doskonałe miejsce na składowanie wina, temperatura, jak i funkcjonalność pomieszczeń zapewni taką możliwość przeszłemu właścicielowi.

Oddzielną część posiadłości stanowi część budynku przeznaczona do działalności letniskowej. Tutaj mamy dwa oddzielne duże, dwupoziomowe apartamenty – obecnie z powodzeniem wynajmowane letnikom w czasie sezonu. Oba apartamenty są przynajmniej 4-osobowe, ale może zamieszkać w nich jednocześnie większa ilość osób. Na parterze każdego z nich jest przestronny salon, na antresoli osobne pomieszczenie z 2 osobowym łóżkiem. Osobno łazienki. Przepiękny widok na posesję.

Apartamenty mają dostęp do osobnej kuchni i przestronnej jadalni. Ta część jest z wyjściem na taras i stanowi odrębną część.

Cały budynek położony jest na przepięknej działce ( 1,35ha), na wzgórzu. Pofałdowany teren urokliwie komponuje się z małym jeziorem, do którego schodzi się bezpośrednio z posesji. Okoliczny drzewostan tworzy enklawę, tak, że można czuć się zupełnie swobodnie. Działka zagospodarowana tarasami, zielenią, krzewami, małym stawem wewnątrz.

Doskonałe miejsce do zamieszkania dla konesera!
Doskonałe miejsce do prowadzenia działalności agroturystycznej!
Doskonałe miejsce na relaks i odpoczynek!

Kraina Jezior jednocześnie z bliskim dostępem do Bałtyku. Miejsce, gdzie grzyby rosną po każdym deszczu, miejsce gdzie jest wiele urokliwych tras rowerowych, wreszcie miejsce, gdzie cisza, spokój i śpiew ptaków pozwalają na odnalezienie wewnętrznego harmonii i naładowania baterii.

Zapraszamy do odwiedzin!

Agnieszka Szałęga-Gazda
Manager marketingu i sprzedaży nieruchomości
tel. 691111133
agnieszka.szalega@idea-invest.pl
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

1 890 000 PLN
Sprawdź ratę chevron_right

To pole jest wymagane
phone
Facebook Instagram Vimeo