O nas

Nasza sprzedaż opiera się na efektywnym marketingu i szybkiej sprzedaży. Dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby sprzedażowe i dobierzemy efektywne narzędzia tak, aby zagwarantować szybką sprzedaż mieszkania, domu czy działki. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, fachowość i pełny profesjonalizm.

Zastanawiasz się nad sprzedażą domu lub mieszkania?


Czy wiesz, że musisz przejść przez wiele skomplikowanych etapów, aby w końcu w finale zostać szczęśliwym posiadaczem gotówki na swoim koncie.

Chcesz tego dokonać?

Pomożemy Ci jak przebrnąć przez cały proces sprzedaży. Naszym głównym celem jest szybka sprzedaż, która uwolni właścicieli nieruchomości od problemów niesprzedających się mieszkań, domów czy działek.

Na czym się skupiamy?

Przede wszystkim na tworzeniu efektywnych rozwiązań marketingowych i komunikacyjnych. Do każdej oferty nieruchomości podchodzimy w sposób indywidualny i z każdej oferty tworzymy odrębną markę.

Każda nieruchomość musi mieć swój niepowtarzalny wizerunek, który wyróżni się na rynku i w maksymalnym stopniu zwróci uwagę kupujących. Nasze działania skupiają się głównie na pracy w terenie. Jesteśmy otwarci i słuchamy naszych klientów.

Ile czasu potrzebujesz na sprzedaż nieruchomości?

Jeżeli Twój czas sprzedaży mieszkania, domu czy działki na rynku wtórnym ciągle się wydłuża, to znaczy, że gdzieś został popełniony przez Ciebie błąd. Dzięki naszym zabiegom zwiększymy zainteresowanie ofertą sprzedaży Twojej nieruchomości. W obecnych czasach nie wystarczy zrobić kilka zdjęć i wstawić ofertę na portal internetowy. Trzeba się skupić przede wszystkim na fachowym przygotowaniu nieruchomości. Co w efekcie zwiększa Twoją szansę na sprzedaż nieruchomości w szacowanej przez Ciebie cenie i w krótkim czasie.

Czy znasz pojęcie Home Staging?

Ta metoda cieszy się dużą renomą w Stanach Zjednoczonych już od lat 70. i obecnie stosuje się ją też w Polsce. Badania rynku dowodzą, że należyte przedsięwzięcia w tym aspekcie umożliwiają skrócić czas sprzedaży nawet do 40 proc. W praktyce oznacza to, że nawet drobne operacje zrealizowane na własną rękę przez Ciebie przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty w oczach klienta.

Dlaczego warto prezentować nieruchomość przez doradcę nieruchomości?

Prezentacja nieruchomości przez doradcę jest skuteczniejsza, ponieważ klienci kupujący mają poczucie komfortu, a właściciel nie będzie musiał wysłuchiwać opinii na temat nieruchomości, które nie zawsze są przyjemne dla naszego ucha. Doradca zawsze zadba o komfort zainteresowanych kupnem nieruchomości klientów. Przeprowadzi prezentację w takich godzinach, aby mogli obejrzeć nieruchomość przy odpowiednim świetle. Na czas wizyty zatroszczy się o dobrą atmosferę i spokój, który pozwoli kupującemu skupić się na nieruchomości. Postara się zadbać o delikatne dodatki, które ożywią przestrzeń. Stworzy neutralną przestrzeń, żeby zainteresowany kupnem nieruchomości mógł sobie wyobrazić siebie, jako mieszkającego w tym lokalu.


nasi LUDZIE

Pokaż wszystkich

Najnowsze oferty

Pokaż wszystkie
75 000 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż
3000.0 m2
2 500 PLN
Mieszkanie
Wynajem

Wrocław-Śródmieście

Wrocław

47.7 m2 2 pokoje Piętro 2 / 7
350 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż
160.0 m2 5 pokoje
1 890 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Fryderyka Chopina

Wrocław, Wrocław-Śródmieście

106.6 m2 3 pokoje Piętro 1 / 3
3 800 PLN
Mieszkanie
Wynajem

gen. Karola Kniaziewicza

Wrocław, Wrocław-Krzyki

81.1 m2 4 pokoje Piętro 2 / 5
1 669 360 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż
23848.0 m2
250 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż
174.9 m2 5 pokoje Piętro 1 / 3
395 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Świeża

Wrocław, Wrocław-Fabryczna

53.6 m2 2 pokoje Piętro 1 / 1
Facebook Instagram Vimeo YouTube