idea-INVEST Nieruchomości-cookie
Strona internetowa stostuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o naszej polityce prywatności.

O nas

Nasza sprzedaż opiera się na efektywnym marketingu i szybkiej sprzedaży. Dokładnie przeanalizujemy Twoje potrzeby sprzedażowe i dobierzemy efektywne narzędzia tak, aby zagwarantować szybką sprzedaż mieszkania, domu czy działki. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości, fachowość i pełny profesjonalizm.

Zastanawiasz się nad sprzedażą domu lub mieszkania?


Czy wiesz, że musisz przejść przez wiele skomplikowanych etapów, aby w końcu w finale zostać szczęśliwym posiadaczem gotówki na swoim koncie.

Chcesz tego dokonać?

Pomożemy Ci jak przebrnąć przez cały proces sprzedaży. Naszym głównym celem jest szybka sprzedaż, która uwolni właścicieli nieruchomości od problemów niesprzedających się mieszkań, domów czy działek.

Na czym się skupiamy?

Przede wszystkim na tworzeniu efektywnych rozwiązań marketingowych i komunikacyjnych. Do każdej oferty nieruchomości podchodzimy w sposób indywidualny i z każdej oferty tworzymy odrębną markę.

Każda nieruchomość musi mieć swój niepowtarzalny wizerunek, który wyróżni się na rynku i w maksymalnym stopniu zwróci uwagę kupujących. Nasze działania skupiają się głównie na pracy w terenie. Jesteśmy otwarci i słuchamy naszych klientów.

Ile czasu potrzebujesz na sprzedaż nieruchomości?

Jeżeli Twój czas sprzedaży mieszkania, domu czy działki na rynku wtórnym ciągle się wydłuża, to znaczy, że gdzieś został popełniony przez Ciebie błąd. Dzięki naszym zabiegom zwiększymy zainteresowanie ofertą sprzedaży Twojej nieruchomości. W obecnych czasach nie wystarczy zrobić kilka zdjęć i wstawić ofertę na portal internetowy. Trzeba się skupić przede wszystkim na fachowym przygotowaniu nieruchomości. Co w efekcie zwiększa Twoją szansę na sprzedaż nieruchomości w szacowanej przez Ciebie cenie i w krótkim czasie.

Czy znasz pojęcie Home Staging?

Ta metoda cieszy się dużą renomą w Stanach Zjednoczonych już od lat 70. i obecnie stosuje się ją też w Polsce. Badania rynku dowodzą, że należyte przedsięwzięcia w tym aspekcie umożliwiają skrócić czas sprzedaży nawet do 40 proc. W praktyce oznacza to, że nawet drobne operacje zrealizowane na własną rękę przez Ciebie przyczynią się do zwiększenia atrakcyjności oferty w oczach klienta.

Dlaczego warto prezentować nieruchomość przez doradcę nieruchomości?

Prezentacja nieruchomości przez doradcę jest skuteczniejsza, ponieważ klienci kupujący mają poczucie komfortu, a właściciel nie będzie musiał wysłuchiwać opinii na temat nieruchomości, które nie zawsze są przyjemne dla naszego ucha. Doradca zawsze zadba o komfort zainteresowanych kupnem nieruchomości klientów. Przeprowadzi prezentację w takich godzinach, aby mogli obejrzeć nieruchomość przy odpowiednim świetle. Na czas wizyty zatroszczy się o dobrą atmosferę i spokój, który pozwoli kupującemu skupić się na nieruchomości. Postara się zadbać o delikatne dodatki, które ożywią przestrzeń. Stworzy neutralną przestrzeń, żeby zainteresowany kupnem nieruchomości mógł sobie wyobrazić siebie, jako mieszkającego w tym lokalu.


nasi LUDZIE

Pokaż wszystkich

Najnowsze oferty

Pokaż wszystkie
350 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Żeromskiego

Wrocław, Śródmieście

61.7 m2 2 pokoje Piętro 4 / 5
417 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Nowowiejska

Wrocław, Śródmieście

66.9 m2 3 pokoje Piętro 2 / 7
299 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Mieszkanie
Sprzedaż

Lotnicza

Oleśnica

56.3 m2 2 pokoje Piętro 1 / 4
149 900 PLN
Kup za PLN msc
Grunt
Sprzedaż

Lilii Złotej

Wrocław, Psie Pole

None
799 000 PLN
Zamieszkaj za PLN msc
Dom
Sprzedaż

Wrocławska

Bukowice

600.0 m2 7 pokoje Piętro 0 / 3
2 100 PLN
Mieszkanie
Wynajem

Bema

Wrocław, Śródmieście

47.7 m2 2 pokoje Piętro 2 / 7
1 690 000 PLN
Kup za PLN msc
Obiekt
Sprzedaż

Leśna

Bielany Wrocławskie

508.0 m2
1 600 PLN
Mieszkanie
Wynajem

Żeromskiego

Wrocław, Śródmieście

39.8 m2 2 pokoje Piętro 3 / 7
Facebook Instagram Vimeo